VISAI "BLACK FRIDAY" KOLEKCIJAI 30% ATLAIDE - tiks piemērota automātiski grozā! Bezmaksas piegāde ar Omnivu Latvijā pirkumiem virs 30 EUR!

Rotu lietošanas noteikumi

Auskaru lietošanas noteikumi:

  • Auskarus nav ieteicams valkāt ekstremālās temperatūrās (piemēram pirtīs, saunās u.c.), nestandarta apstākļos (piemēram hlorēts ūdens, sāls masāžas u.c.) jo tādējādi var tikt radīti mehāniski bojājumi gan pašiem kristāliem, gan detaļām, gan arī, attiecīgi, līme nagliņauskaros var zaudēt saķeri. 

Aproču lietošanas noteikumi:

  • Aproces ieteicams izvēlēties pēc iespējas pietuvināti savam rokas apkārtmēram. Izvēloties aproci, kas ir par lielu, ir augstāks risks to aizķert ai kāda priekšmeta un pārraut. Izvēloties aproci, kas ir par mazu, ir augtāks risks, ka gumija ilgstoši neizturēs stresa apstākļus. 
  • Dabīgie akmeņi, kas nav krāsoti, tik un tā dažādu apstākļu ietekmē var zaudēt vai mainīt toni. Piemēram, rožu kvarcs ilgstoši atrodoties saules ietekmē var palikt bālāks vai pat dzeltenīgs. 
  • Dabīgie akmeņi, kas ir krāsoti (piemēram daži žadeīti un ahāti) var palikt blāvāki, īpaši, ja tie tiek pakļauti ķīmiskai ietekmei, piemēram, mazgājot traukus. 

Ja tomēr uzskatāt, ka prece, ko saņēmāt nepamatoti zaudē kvalitāti, sazinieties facebook čatā un visu atrisināsim Jums ērtā veidā!